Księgowość spółek – Zobacz żebyś nie żałował – Powierz się profesjonalistom.

Księgowość spółek – Zobacz żebyś nie żałował – Powierz się profesjonalistom.

Oferujemyprofesjonalną księgowość spółki z o.o., w ramach której przeprowadzamydziałania związane z założeniem iprowadzeniem ksiąg handlowych, rozwiązywaniem problemów podatkowych, doradztwem księgowym i podatkowym, przygotowywaniem dokumentacji oraz deklaracji podatkowych i inne. Księgowość prowadzona w sposób profesjonalnyirzetelny to doskonały wybór, który pozwoliklientowi mieć pod kontrolą finanse własnego przedsiębiorstwa. Zobacz: https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie

Nasze usługi księgowe dla przedsiębiorstwdostępne są w 3wariantach – SMART, STANDARD, PREMIUM. Dzięki temu księgowość dla firm zawsze jest odpowiedniodopasowana do potrzeb konkretngo przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu – gdy poznamy Państwa potrzeby, dostosujemywariant, który najlepiej je spełni. Dzięki temu możesz liczyć na księgowość przedsiębiorstwa utrzymaną na najwyższym poziomie.


Na księgowość spółki z ograniczoną odpowiedzialnością składają się następujące usługi i czynności:

Analiza umowy /statutu spółki przy jej założeniu,

Doradztwo przy otwieraniu spółki z o.o. (w tym, w szczególności podatkowe a także rachunkowe),

Prowadzenie ksiąg handlowych spółek z o.o.,

Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych jak również prawnych,

Obsługa płacowa iZUS (bieżąca obsługa pracownicza),

Sporządzanie deklaracji podatkowych, między innymi VAT, PIT, ZUS, VAT JPK,

Sprawozdawczość do urzędu statystycznego GUS oraz banków a takżeinnychinstytucji,

Sporządzanierocznychsprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, dodatkowe informacje oraz objaśnienia, zestawienie zmian w kapitale własnym, rachunek przepływów pieniężnych).

Oferujemytrzywarianty usług księgowych. Dodatkowe informacje o wariantach dostępne są na stronie BIURO RACHUNKOWE.

Oferujemy usługi księgowe i doradcze z dziedzinyaktualnej obsługi księgowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Spółkę z o.o.  możnaotworzyć od razu przy minimalnym kapitale zakładowym wynoszącym 5 tys. zł, jednak przed spisaniem umowy spółki warto przeanalizować kilka sprawa. Są to między innymi następującezagadnienia: Zawrzeć umowę spółki z o.o. w modelu S 24 przez Internet czy wybrać się do notariusza? Czy jako wspólnik spółki z o.o. będę zobowiązany do opłacenia ZUS? Kiedy zgłosić spółkę do VAT? Jaki podatek dochodowy zapłacę? Jak wyliczyćefektywność działalności? Te iwiele innych zagadnieńprzybliży Ci nasz Zespół księgowy.